Aktuality

Zuzana Straková a Veronika Krejčí odletěly na Miss Global

Zuzana Straková a Veronika Krejčí odletěly na Miss Global

31.října odletěly další dvě dívky z Miss Face na Miss Global do Kambodži . Zuzana Straková , Miss Global Czech Republic 2017 (Miss Face 2nd runner Up 2016) a Veronika Krejčí, Miss Global Vietnam 2017, finalistka MF 2016. Veronika dostala příležitost vycestovat a reprezentovat svojí zem Vietnam, jelikož na Miss Global reprezentantka z vážných důvodů se nemohla zúčastnit a účast byla nabídnuta Miss Face a její finalistce Veronice. Děkujeme za tuto příležitost a děkujeme za podporu jak českých, tak i jiných národností obou dívek:). Děkujeme za zakoupení letenek společnosti Weco- Travel. Zuzana a Veronika budou v Kambodži 3 týdny a vezou si s sebou garderobu od Terezy Sabáčkové, Svatebního salónu Delta, Sama Dolceho, Sandry Švédové, BMB Fashion a Miss Paradise. Plavky značky Miss Paradise . Šperky značky Lilien Czech. Národní dar ( křišťálovou vázu značky Crystalite Bohemia ).Příčesy od Profi beauty. Děkujeme všem co Zuzaně a Veronice umožnili skvěle reprezentovat naší zemi.

Nikola Uhlířová 5. nejkrásnější žena světa

Nikola Uhlířová 5. nejkrásnější žena světa

Nikola Uhlířová, Miss Face Czech Republic 2016, reprezentovala Českou Republiku na 3.největší soutěži světa současnosti Miss Grand International ve Vietnamu a umístila se v TOP 5 vítězek na krásném 5.místě. Čeká jí nyní rok plný cestování a spolupráce s Miss Grand International. Gratulujeme a jsme hrdí za takový úspěch. I v loňském roce jsme měli TOP 5 na Miss Global a letos na Miss Grand International. Jen tak dál. Naše Miss jsou královny. Děkujeme všem partnerům, díky kterým může Nikola skvěle reprezentovat. Příprava po dobu roku na světovou soutěž: Taťána Makarenko Cat walk: Peter Varady Letenky all service cestovní: Weco-Travel CZ Šaty: Tereza Sabáčková, Sam Dolce Sandra, Svatební salon Delta, PONER Šperky: LILIEN-CZECH JEWELRY Příčesy: ProfiBeauty.

Alice Činčurová odletěla na Miss International 2017

Alice Činčurová odletěla na Miss International 2017

Alice Činčurová, Miss Face Czech Republic 1.vicemiss 2016 dnes odletěla na světovou soutěž Miss International 2017 do Japonska, Tokyo. Děkujeme za zakoupení letenek společnosti Weco- Travel. Alice bude v Japonsku měsíc a veze si s sebou garderobu od Terezy Sabáčková, Svatebního salónu Delta, Sama Dolceho, Sandry Švédové, BMB Fashion a Miss Paradise. Plavky značky Miss Paradise . Šperky značky Lilien Czech. Národní dar ( křišťálovou vázu značky Crystalite Bohemia ). Příčesy od Profi beauty. Děkujeme všem co Alici umožnili skvěle reprezentovat naší zemi.

Nikola Uhlířová reprezentuje ČR na Miss Grand International 2017

Nikola Uhlířová reprezentuje ČR na Miss Grand International 2017

Nikola Uhlířová, Miss Face Czech Republic 2016, reprezentuje ČR na Miss Grand International 2017 ve Vietnamu. Odletěla 4.října a finálový večer jí čeká 25.října. Děkujeme Weco-Travel za letenky, za šaty Tereza Sabáčková, Sandra Švédová, Poner, Sam Dolce, Svatební salón Delta. Za šperky Lilien Czech. Za příčesy Profibeauty. Za národní kroj Michaele Dihlové a za národní dárek Crystalite Bohemia Czech Republic. Fotografie naleznete na FB Miss Grand International, FB Miss Face Czech Republic, Instagram Miss Face Czech Republic a Instagram nikola_uhlirova.

1 2 3

Všichni partneři

#missfaceczechrepublic