Castingy

Olomouc Galerie Šantovka

MODERÁTOR
Kateřina Průšová

Tatána Makarenko, Lucie Kovandová,
Nikola Buranská, Nikola Uhlírová,
Veronica Biasiol, Alice Cincurová a další

HRÁCI SK SIGMA OLOMOUC:
Václav Vašícek, Jakub Yunis

VYSTOUPENÍ
Milan Peroutka

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Obchodní centrum

Casting

Olympia Brno

MODERÁTOR
Kateřina Průšová

Lucie Kovandová, Nikola Buranská, Tatána
Makarenko, Veronica Biasiol, Zdenek Bahenský,
Monika Rujbrová, Nikola Uhlírová, Alice Cincurová
a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Obchodní centrum

Casting

Praha DBK

MODERÁTOR
Petr Vojnar

Lucie Kovandová, Tatána Makarenko,
Nikola Uhlírová, Alice Cincurová,
Zuzana Straková, Sarah Karolyiová a další

VYSTOUPENÍ
Sven Havlíček

REGISTRACE OD 14:00
CASTING OD 15:00

Obchodní centrum

Casting

Zlín Zlaté jablko

MODERÁTOR
David Gránský

Taťána Makarenko, Kateřina Průšová,
Nikola Uhlířová, Alice Činčurová,
Zuzana Straková, František Uvíra,
Veronica Biasiol, Monika Rujbrová a další

VYSTOUPENÍ
Milan Peroutka
Dance studio Star light

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Obchodní a zábavní centrum

Casting

Jihlava Citypark

MODERÁTOR
Kateřina Průšová

Gabriela Franková, Petr Vojnar,
Taťána Makarenko, Nikola Uhlířová,
Alice Činčurová, Zuzana Straková a další

VYSTOUPENÍ
Martina Pártlová

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Nákupní centrum

Casting

Opava OC Breda

MODERÁTOR
David Gránský

Gabriela Franková, Taťána Makarenko,
Nikola Uhlířová, Alice Činčurová a další

VYSTOUPENÍ
Milan Peroutka

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Společenské a obchodní centrum

Casting

Most OC Central


MODERÁTOR
Kateřina Průšová

Andrea Kalousová, Taťána Makarenko,
Nikola Uhlířová, Alice Činčurová,
Zuzana Straková, Sarah Karolyiová a další

VYSTOUPENÍ
Viva Jump

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Obchodní centrum

Casting

Praha Černá Růže

MODERÁTOR
Petr Vojnar

Gabriela Bártová, Gabriela Franková, Nikola Uhlířová, Alice Činčurová,
Zuzana Straková, Taťána Makarenko, Nikola Bílková, Sam Dolce a další

VYSTOUPENÍ
Kamila Nývltová

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Obchodní pasáž

Casting

Plzeň Plaza

MODERÁTOR
Petr Vojnar

Tereza Budková, Gabriela Franková, Taťána Makarenko, Nikola Uhlířová, Alice Činčurová,
Zuzana Straková, Sarah Karolyiová, Nikola Bílková a další

VYSTOUPENÍ
Kamila Nývltová

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Nákupní a zábavní centrum

Casting

Všichni partneři

#missfaceczechrepublic